UWAGA

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Październik 2021


Poprzednie wydania:

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

WITAMINA C Liposomalna Radiant C (PuraTHRIVE®) 225 ml - suplement diety

Składniki: organiczna gliceryna; mieszanka liposomalna: olej słonecznikowy z fosfatydylocholiną (NON-GMO); witamina C (kwas L-askorbinowy); substancja smakowa: olejek cytrynowy i waniliowy; przeciwutleniacz: witamina E; barwnik: beta-karoten; regulator kwasowości; wodorowęglan potasu; substancja konserwująca: kwas oleinowy i kwas cytrynowy.

Porcja dzienna (15 ml – 1 łyżka) zawiera: witamina C (kwas L-askorbinowy) - 1000 mg (1250% Referencyjnej Wartości Spożycia)

Składniki aktywne są zamknięte w micelach w postaci nanocząsteczek, a następnie w liposomach,  które chronią micele przed przedwczesnym rozkładem w jelitach. Liposomy przenoszą składniki aktywne do wyściółki jelita zapewniając ich całkowitą absorpcję!

Witamina C pomaga m.in.:

- w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego,

- w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów,

- zwiększa przyswajanie żelaza

Firmę PuraTHRIVE stworzyły 3 osoby, chcące zachęcić ludzi do rozwoju fizycznego, umysłowego i duchowego, których pasją jest zdrowe życie!
Produkty PuraTHRIVE są wytwarzane z ekologicznych surowców, wolne od glutenu, pszenicy, produktów mlecznych oraz non-GMO. Produkcja odbywa się w zakładzie spełniającym wymogi FDA i certyfikatu GMP.
Stosowane są jedynie czyste składniki, bez wypełniaczy czy innych dodatków.  Dzięki temu suplement ten charakteryzuje najwyższa jakość.

Opatentowana technologia produkcji

Składniki aktywne są zamknięte w micelach w postaci nanocząsteczek, a następnie w liposomach,  które chronią micele przed przedwczesnym rozkładem w jelitach. Liposomy przenoszą aktywne składniki do wyściółki jelita zapewniając ich całkowitą absorpcję!
W przypadku tradycyjnych, tańszych suplementów aktywne składniki ulegają rozpadowi w jelitach i niewielka ich ilość jest wchłaniana do krwiobiegu (szacuje się, że jest to jedynie 15%).

Technologia wykorzystywana do produkcji PuraTHRIVE® Radiant C naśladuje naturalne procesy zachodzące w organizmie sprawiając, że produkt jest 185 razy lepiej przyswajalny. Do produkcji wykorzystywany jest naturalny, wysoko biodostępny, sfermentowany kwas L-askorbinowy w postaci buforowanej, dzięki czemu produkt jest lepiej przyswajany przez organizm.

Kto powinien przyjmować PuraTHRIVE® Radiant C

Szacuje się, że u prawie 20% populacji może występować niewielki niedobór witaminy C. Jednak czynniki tj. ekspozycja na toksyny i zanieczyszczenie środowiska, stres i gorsza jakość gleby mogą przyczynić się do zwiększenia tej liczby osób.

Składniki:

Witamina C - jako kwas L-askorbinowy - sfermentowana i buforowana, aby poprawić wchłanianie.

Organiczna gliceryna  - bezpieczny i skuteczny dodatek wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości suplementów.

Olejek cytrynowy i waniliowy  - naturalne olejki zapewniają świeży, delikatnie słodki smak. Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych.

Witamina E - pełni funkcje przeciwutleniacza.

Sposób użycia: 1 łyżka dziennie.

Produkt można przyjmować bezpośrednio, dodać do koktajli, soku lub jogurtu. Nie dodawać do herbaty czy kawy, ponieważ wysoka temperatura może zmniejszyć skuteczność produktu.

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 60 dni.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Stosować ostrożnie u osób, które mają skłonność do tworzenia się kamieni nerkowych lub borykających się z kamicą nerkową. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

Kraj pochodzenia: USA

Importer: Kenay Sp. J.

PuraAVENGERS.jpg

16 innych produktów w tej samej kategorii: