— Od 1991 roku —
Dbanie o zdrowie nie musi kojarzyć się
z nieprzyjemnym obowiązkiem.

Siła z natury.

Swoją pozycję na polskim rynku kształtujemy już od 1991 roku i z radością stwierdzamy, że sukcesywnie przybywa osób zainteresowanych zdrowym, mądrym i aktywnym trybem życiem.

Od wielu lat obserwujemy i aktywnie uczestniczymy w światowym rynku suplementów diety zarówno poprzez uczestniczenie w międzynarodowych targach, jak i poprzez rozwijanie współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami na całym świecie.

W ten sposób staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych i najciekawszych produktów w dziedzinie suplementów diety oraz superfoods.

Nasza misja.

Wizja i cele

Ambicją naszą jest umożliwienie Państwu dokonania u nas zakupu najlepszych dostępnych na świecie suplementów diety. Naszą misją jest propagowanie zdrowego trybu życia, poprzez popularyzację systematycznego zażywania suplementów diety.

Jakość.

Najważniejsze jest zdrowie

Regułą i absolutną podstawą naszej działalności jest wnikliwa weryfikacja każdego producenta, stosowanych przez niego technologii, kontroli jakości używanych surowców do produkcji i produktu końcowego.

Zaletą oferowanych Państwu suplementów diety jest niewątpliwie fakt, że zawierają one składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych.

Produkcja.

Profesjonalne linie produkcyjne

Posiadamy profesjonalne i zgodne z normami higieny linie produkcyjne. Wdrożone systemy pozwalają nam kontrolować proces produkcji, gwarantują wytworzenie bezpiecznych, skutecznych i trwałych produktów.

Sprawujemy ciągły nadzór nad jakością poprzez audyty wewnętrzne, szkolenia pracowników oraz działania korygujące i zapobiegawcze. Wysoką jakość wytwarzania produktów potwierdza certyfikat HACCP.

Nasze produkty.

“Według lekarzy jedynym sposobem utrzymania zdrowia jest jedzenie tego, na co się nie ma chęci, picie tego, czego się nie lubi i robienie tego, czego by się wolało nie robić”

Mark Twain

Wbrew temu co twierdził – naszą codzienną pracą nad rozszerzaniem asortymentu oferowanego przez firmę, a także bacznym obserwowaniem światowych rynków w zakresie suplementów diety oraz superfoods udowadniamy, że dbanie o zdrowie, a co za tym idzie także i poprawianie jakości codziennego życia nie musi kojarzyć się z nieprzyjemnym obowiązkiem.

Wiemy jak ważne jest zdrowie

dla każdego z nas

Właśnie kierując się tym przekonaniem dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli przy pomocy oferowanych przez nas produktów jak najlepiej zadbać tak o zdrowie jak i codzienne życie.

Opinie o Kenay.