Układ krwionośny i serce

Nattokinaza 100 mg NSK-SD® (60 kapsułek) - suplement diety

Sfermentowana soja – pokarm Japończyków od tysięcy lat

Sfermentowana soja (natto) jest tradycyjnie spożywana w Japonii. Uzyskuje się ją na drodze fermentacji soi z użyciem szczepu bakterii Bacillus subtilis (natto). Bakterie te działając na białko soi, powodują powstanie enzymu – nattokinazy. Nie zawiera witaminy K.

Korzyści i cechy produktu:

- ekologiczne szklane opakowanie

- zarejestrowana marka NSK-SD®

- firma JBSL jako pierwsza wyizolowała i wprowadziła na rynek nattokinazę, enzym o unikalnych właściwościach

- nattokinaza jest pozyskiwana z japońskiej potrawy natto (sfermentowanej soi)

- nattokinaza, uzyskana w drodze fermentacji soi z użyciem bakterii natto, to enzym proteazy składający się z 275 aminokwasów

- nattokinaza NSK-SD® wykazuje najwyższą aktywność > 20 000 FU/gram

- została uznana przez JHFA (Japan Health and Nutrition Food Authorization) oraz JNKA (Japan Nattokinase Association) za oryginalną nattokinazę

- NON-GMO

Od 1974 r. firma JBSL wytwarza produkty żywności funkcjonalnej w harmonii z człowiekiem i Matką Naturą.

Bezpieczeństwo i jakość produktów to priorytet producenta.

Składniki: olej sojowy; żelatyna wieprzowa; ekstrakt ze sfermentowanego nasienia soi; substancja glazurująca: glicerol (gliceryna); substancja glazurująca: wosk pszczeli; emulgator: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; nośnik: lecytyny (z soi).

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

Nattokinaza NSK-SD® 2000 FU/kaps.

(uzyskana z ekstraktu ze sfermentowanego nasienia soi)

100 mg

NSK-SD® jest znakiem towarowym firmy Japan Bio-Science Laboratories.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie powinny go zażywać kobiety w ciąży i karmiące. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zażywanie suplementu diety zaleca się skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi. Suplementu diety nie powinny zażywać osoby uczulone na soję.


Drogi Kliencie,

Chcielibyśmy poinformować, że nasz produkt jest pochodzenia naturalnego, a jakość oraz skuteczność pozostają naszym priorytetem. Ze względu na naturalne składniki używane w produkcji, może wystąpić pewne zróżnicowanie w kolorze kapsułek.

Naturalne barwniki i składniki roślinne, które zawierają właściwości zdrowotne, mogą wpływać na odcień kapsułek. Chociaż podejmujemy wszelkie starania, aby utrzymać spójność kolorystyczną, różnice te wynikają z naturalnej zmienności w surowcach.

Chcemy podkreślić, że zmiany kolorystyczne nie wpływają na skuteczność ani jakość produktu. Wszystkie składniki są starannie dobrane i przetestowane, aby zapewnić pełną zgodność z naszymi standardami.

Jesteśmy wdzięczni za Twoje zrozumienie i zaufanie do naszych produktów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy, prosimy o kontakt. Nasza obsługa klienta jest dostępna, aby służyć pomocą.


Producent: Kenay Sp. J.

Informacja alergiczna: produkt zawiera soję (Non-GMO)


Informacja producenta kapsułek - JAPAN BIO SCIENCE LABORATORY z Japonii:

Nattokinaza NSK-SD®

W 1998 r. firma Japan Bio Science Laboratory jako pierwsza na świecie wyizolowała i wprowadziła Nattokinazę na rynki USA, UE, Korei, Tajwanu i Chin pod marką NSK-SD® . Produkt jest pozyskiwany w wyniku opatentowanego procesu fermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis natto.

Firma Japan Bio Science Laboratory to największy producent Nattokinazy na świecie. Dodatkowo produkuje Nattokinazę nie zawierającą witaminy K2. To jedyna japońska firma, która może eksportować Nattokinazę bez witaminy K2.

Dlaczego produkt nie zawiera witaminy K2?

Witamina K2 wchodzi w interakcje i wpływa na działanie antykoagulantów np. warfaryny. Z tego powodu witamina ta została usunięta z Nattokinazy NSK-SD®z wykorzystaniem nowej, opatentowanej technologii. Dzięki temu osoby przyjmujące warfarynę czy inne leki przeciwzakrzepowe mogą bez obaw przyjmować Nattokinazę NSK-SD®.

Lista członków należących do Japan Nattokinase Association: http://j-nattokinase.org/en/jnka_member.html

Certyfikat potwierdzający autentyczność nattokinazy NSK-SD®

JNKA 2023 jpg.PNG

16 innych produktów w tej samej kategorii: