Układ krwionośny i serce

Produkt PREMIUM. Gotu kola Centellicum® (60 kapsułek) - suplement diety

ZDROWIE, INNOWACJA, EKOLOGIA

Tymi wyznacznikami kierowaliśmy się tworząc nową linię produktów Premium, którą oddajemy w Państwa ręce. Suplementy diety serii Premium stworzone zostały w celu zapewnienia możliwie najdłuższego zdrowego życia.

Linia Premium wyróżnia się nowym designem, podkreślającym wyjątkowy charakter produktów, zachowując jednocześnie dotychczasową najwyższą jakość surowców.

Jednym z produktów z linii premium, który polecamy jest Gotu kola Centellicum®.

Gotu kola, znana również jako Centella asiatica, to roślina zielna powszechnie stosowana w ajurwedyjskiej i chińskiej medycynie tradycyjnej. Jej łacińska nazwa naukowa to Centella asiatica. Gotu kola jest ceniona ze względu na swoje potencjalne korzyści dla zdrowia i jest używana zarówno zewnętrznie, jak i doustnie.

Korzyści i cechy produktu:

- Gotu kola (Centella asiatica) wykazuje pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy

- wspomaga układ trawienny i funkcje poznawcze

- 100% roślinnego pochodzenia

- ekologiczne szklane opakowanie

- clean label - kapsułki zawierają wyłącznie składniki aktywne, bez substancji wiążących, wypełniaczy, substancji poślizgowych i innych dodatków

- zarejestrowana marka Centellicum®

- produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian (kapsułka Vcaps®)

Składniki: wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 35% triterpenów; kapsułka: hydroksylopropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 2 kapsułki

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (2 kapsułki)

Wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) /Centellicum®/

w tym: triterpenów 35%

400 mg

 140 mg

Centellicum® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Horphag Research i korzystanie z tego produktu jest chronione przez patenty międzynarodowe. 

Vcaps® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej filii.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po jednej kapsułce, po posiłku

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Kenay Sp. J.

16 innych produktów w tej samej kategorii: