Produkt PREMIUM. Cycloastragenol (60 kapsułek) - suplement diety

Data ważności: 05/2024

ZDROWIE, INNOWACJA, EKOLOGIA

Tymi wyznacznikami kierowaliśmy się tworząc nową linię produktów Premium, którą oddajemy w Państwa ręce. Suplementy diety serii Premium stworzone zostały w celu zapewnienia możliwie najdłuższego zdrowego życia.

Linia Premium wyróżnia się nowym designem, podkreślającym wyjątkowy charakter produktów, zachowując jednocześnie dotychczasową najwyższą jakość surowców.

Jednym z produktów z linii premium, który polecamy jest cykloastragenol, związek pochodzący z korzenia traganka błoniastego (aglikon astragalozydu IV)

Cycloastragenol jest związkiem chemicznym pochodzącym z korzenia rośliny Astragalus membranaceus. Związek ten został odkryty w 2009 roku i od tego czasu zyskał na popularności jako składnik suplementów diety i kosmetyków.

Korzyści i cechy produktu:

- 100% roślinnego pochodzenia

- ekologiczne szklane opakowanie

- pochodzenie składnika aktywnego: USA

Składniki: cycloastragenol z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus); składnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 2 kapsułki

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (2 kapsułki)

Cycloastragenol z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus)

20 mg

Vcaps® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej filii.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Kraj pochodzenia: USA

Producent: Kenay Sp. J. 

16 innych produktów w tej samej kategorii: