UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Układ odpornościowy i stany zapalne

Cordyceps Sinensis BIO (60 kapsułek) - 525 mg - suplement diety

Cordyceps BIO to grzyb posiadający niezwykłe właściwości, stosowany chinach od kilku tysięcy lat.

Korzyści i cechy produktu:

- 100% roślinnego pochodzenia

- europejski certyfikat BIO

- ekologiczne szklane opakowanie

- produkt odpowiedni dla wegetarian (kapsułka Vcaps®)

Składniki:  sproszkowany ekologiczny grzyb maczużnik chiński (Cordyceps sinensis), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 2 kapsułki

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (2 kapsułki)

Sproszkowany ekologiczny grzyb maczużnik chiński (Cordyceps sinensis)

1 050 mg

Vcaps® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej filii.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Kenay Sp. J. 

  

SPRAWOZDANIE Z BADAŃ:

cordyceps sinensis

banksy 2019-01-11

czy dla seniora?

Czy maczużnik chiński to jest to samo co cordyceps? Polecany dosyć mocno produkt na rynku, chcę kupić, ale zastanawiam się bo trochę drogo... fajnie, że pomaga jak ktoś uprawia sport, o to mi chodzi – dobre natlenienie, wysoka wydolność, szybka regeneracja. Podobno działanie cordycepsu jest takie, że poprawia witalność i komfort życia seniorów – ktoś coś wie na ten temat? Jeśli tak, to pomyślę o tym suplemencie diety dla mojego ojczulka, który bardzo już narzeka przy minimalnym wysiłku

Czajka 2018-10-10

kwestia czasu aż będzie popularny

O działaniu cordycepsu usłyszałem w radiu, jakaś audycja była odnośnie suplementów grzybów. Fajnz produkt, zainwestowałem u was i nie żałuję wcale, już moje trzecie opakowanie, bardzo fajnie się to łyka, mam siłę pracować 8-10 h dziennie i jeszcze 2 x w tygodniu siłka i basen, bez problemu w łóżku idt. Właściwości cordycepsu są mało znane w PL, z kim bym nie gadał to nikt praktycznie nie słyszał, czasem dziwi mnie, że takie produkty są w cieniu kiepskich suplementów diety działających jak placebo. Dobra cena cordycepsu, jak ktoś się waha to niech kupuje, bo możliwe że niedlugo jak stanie się popularny, to pójdzie w górę.

Maria Urban 2018-09-26

trochę faktów?

Dlaczego więcej o cordycepsie dowiaduję się z komentarzy państwa klientów niż z waszej strony? Może trochę więcej informacji??? Akurat doczytałam szczegóły w internecie, ale jako wasza klientka jestem zdziwiona, bo to pierwszy taki przypadek. Cordyceps ma same dobre opinie w sieci, podobno jest dobry nie tylko dla sportowców ale też jako profilaktyka. Mam znajomych szajbniętych na punkcie suplementacji, oni w kółko gadają o działaniu cordycepsu i że biorą go non stop. Fakt, są okazem zdrowia, ale przy ttylu pigułach, trudno nie być, pewnie z jedna średnia krajowa idzie na same leki...

Sebastian Matejka 2018-06-17

dla sportowców

Opinie cordyceps ma bardzo różne, w świecie sportu nie brakuje takich, co uważają ten grzyb za doping. Ja osobiście maczużnik chiński (bo taka jest nazwa) stosuję na zwiększenie wydolności organizmu (sport zimowe głównie) plus na lepszą regenerację. Z tego co się orientuję grzyb cordyceps jest zalecany dla osób, które chorują na układ sercowo-naczyniowy, w tym także na cholesterol (obiża LDL i podwyższa HDL). Jest wielokierunkowy i wart swojej ceny. Cordyceps oceniam na mocne 5

Łukasz Strojwąs 2018-01-01

znany za granicą

Zainteresowałem się cordycepsem jakiś czas temu, bardzo ciekawy artykuł udało mi się o nim przeczytać w brytyjskiej prasie. Działanie cordycepsu jest takie jak naturalnego antybiotyku, wzmacnia organizm i chroni go przed bakteriami. Grzyb cordyceps bardzo wzmacnia wydolność fizyczną, dlatego tak bardzo interesują się nim sportowy i w tym też ja. Aktywnie jeżdże na rowerze, pływam i biegam, u mnie suplementacja jest bardzo ważna. Cena cordycepsu może wydawać się wysoka, ale każdemu kto się waha polecam spróbować wziąć jedno opakowanie i ocenić jak wpłynęło na jego kondycję – dla mnie efekt rewelacja.

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: