UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Spirulina+Chlorella ALGAEXP3™ (180 tabletek) - suplement diety

BIO spirulina + chlorella z kontrolowanych ekologicznych upraw 

Mikroalgi znane są medycynie tradycyjnej od tysięcy lat. Tym, co czyni je wyjątkowymi są barwniki, które nadają im charakterystyczny zielononiebieski kolor. To właśnie one chronią organizm, zapobiegają chorobom, opóźniają starzenie i pomagają utrzymać dobrą kondycję przez długie lata. Są też jednymi z najsilniejszych, naturalnych antyoksydantów, zwalczających wolne rodniki tlenowe.

Algi dla każdego

Po algi warto sięgać w każdym wieku. Podawane dzieciom wspomagają ich rozwój i uzupełniają niedobory składników w okresie wzrostu. Podnoszą też odporność maluchów na infekcje. U osób dorosłych są cennym dodatkiem do zdrowej diety, pomagają również zabezpieczyć organizm przed skutkami stresu oksydacyjnego oraz niekorzystnym wpływem środowiska, konsekwencjami życia w ciągłym pośpiechu i stresie.

Codzienna porcja mikroalg działa pobudzająco zapewniając zdrową porcję energii na cały dzień.  Z kolei osoby starsze znajdą w algach wsparcie w chorobach i cenne źródło składników odżywczych. Jest to szczególnie ważne, gdy przyjmują na stałe leki, ponieważ w dłuższej perspektywie, wiele z nich zaburza wchłanianie cennych substancji z pożywienia i pozornie dobrze odżywiające się osoby zaczynają cierpieć na niedobory. Niezależnie od wieku natomiast, zarówno spirulina jak i chlorella chronią nasz organizm przed uszkodzeniami dokonywanymi przez aktywne formy tlenu, co opóźniając starzenie, pomaga nam zachować zdrowie na długie lata.

Korzyści i cechy produktu:

- clean label - kapsułki zawierają wyłącznie składniki aktywne, bez substancji wiążących, wypełniaczy, substancji poślizgowych i innych dodatków

- non-GMO, bez glutenu, bez alergenów

- ekologiczne szklane opakowanie

- produkt odpowiedni dla wegetarian 

- zarejestrowany znak towarowy ALGAEXP3™

Składniki: organiczne algi: Spirulina (Arthrospira platensis) 50%, Chlorella (Chlorella vulgaris) 50% 

Porcja dzienna: 6 tabletek (3 g)

Opakowanie zawiera: 180 tabletek

Skład w porcji dziennej (6 tabletek)                                                                            

RWS*

Witamina A (jako beta-karoten)

3 150,10 μg

394%

Ryboflawina (witamina B2)

0,17 mg

12%

Witamina B12

4,50 μg

180%

Kwas foliowy

37,50 μg

19%

Witamina K

45,00 µg

60%

Żelazo

2,10 mg

15%

Chrom

6,00 µg

15%

Beta-karoten

3,00 mg

-

Luteina

3,00 mg

-

Ksantofile

1,50 mg

-

Zeaksantyna

1,50 mg

-

Chlorofil

30,00 mg

-

Fikocyjanina

180,00 mg

-

*Referencyjna Wartość Spożycia

ALGAEXP3 jest znakiem towarowym Parry Nutraceuticals

Sposób użycia: 6 tabletek dziennie

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Kraj pochodzenia: Indie

Producent: Kenay Sp. J.

16 innych produktów w tej samej kategorii: