Produkt PREMIUM. ResQNAD® Resveratrol & Quercetin & NAD+ (resweratrol, kwercetyna, NAD) (60 kapsułek) - suplement diety

ZDROWIE, INNOWACJA, EKOLOGIA

Tymi wyznacznikami kierowaliśmy się tworząc nową linię produktów Premium, którą oddajemy w Państwa ręce. Suplementy diety serii Premium stworzone zostały w celu zapewnienia możliwie najdłuższego zdrowego życia.

Linia Premium wyróżnia się nowym designem, podkreślającym wyjątkowy charakter produktów, zachowując jednocześnie dotychczasową najwyższą jakość surowców.

Jednym z produktów z linii premium, który polecamy jest ResQNAD®, który stanowiący połączenie senolitycznych składników: trans–resweratrolu, fitosomowej kwercetyny i NAD+.

Senolityki wybiórczo usuwają starzejące się komórki, które są jedną z głównych przyczyn chorób. Starzejące się komórki wywołują zaburzenia w tkankach i stanowią podstawową przyczynę starzenia degeneracyjnego.

Trans-Resveratrol otrzymywany jest w procesie fermentacji drożdży (Saccharomyces cerevisiae), który wspiera układ sercowo-naczyniowy.

Kwercetyna fitosomowa jest do 20 razy bardziej biodostępna i skuteczna w równoważnych dawkach.

Korzyści i cechy produktu:

- resweratrol wspiera układ sercowo-naczyniowy

- ekologiczne szklane opakowanie

- produkt odpowiedni dla wegetarian (kapsułka Vcaps®)

- zarejestrowany znak towarowy ResQNAD®

Składniki: trans-resveratrol 98% z fermentacji drożdży (Saccharomyces cerevisiae) Veri-teTM/; kwercetyna z perełkowca japońskiego (Sophora japonica L.) z lecytyną słonecznikową /Quercefit®/; dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy /NAD+/ 95% maltodekstryna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.      

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

trans - Resveratrol 98% z fermentacji drożdży (Saccharomyces cerevisiae) /Veri-teTM/

Fitosomowa kwercetyna (Sophora japonica L.) /Quercefit®/

Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy 95% /NAD+/

196 mg

 80 mg

190 mg

Veri-teTM jest znakiem towarowym firmy Evolva SA

Quercefit® Phytosome® są znakami towarowymi firmy Indena S.p.A., Włochy

ResQNAD® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Kenay Sp.J.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Kenay Sp. J.

16 innych produktów w tej samej kategorii: