• -30%
    Teaflawina (60 kapsułek) - suplement diety
    Teaflawina (60 kapsułek) - suplement diety

Teaflawina (60 kapsułek) - suplement diety

Teaflawina jest jednym z głównych składników bioaktywnych obecnych w herbacie, szczególnie w herbacie czarnej. Jest ona częścią grupy flawonoidów, które są naturalnymi związkami roślinnymi o właściwościach przeciwutleniających i zdrowotnych. Powstaje podczas procesu fermentacji herbaty, kiedy katechiny, pierwotne składniki herbaciane, ulegają oksydacji. Jest to wynik reakcji enzymatycznej, w której katechiny przekształcają się w różne związki, w tym teaflawiny. Proces ten nadaje herbatce czarnej charakterystyczny smak, aromat i kolor.

Teaflawina wykazuje wiele potencjalnych korzyści zdrowotnych.

Korzyści i cechy produktu:

- 100% roślinnego pochodzenia

- wysoka zawartość teaflawiny (40%)

- ekologiczne szklane opakowanie

- produkt odpowiedni dla wegetarian (kapsułka Vcaps®)

- GMO free

Składniki: ekstrakt z liści czarnej herbaty (Camellia sinensis), standaryzowany na zawartość teaflawiny: 40%; kofeiny 1%, polifenoli 70%, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Teaflawina zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny w porcji dziennej: 3,7 mg)                   

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

Ekstrakt z liści czarnej herbaty (Camellia sinensis), w tym:

- teaflawina 40%

- kofeiny 1 %

- polifenole 70%                                                                               

370 mg

148 mg

3,7 mg

259 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Kenay Sp. J.

16 innych produktów w tej samej kategorii: