Układ odpornościowy i stany zapalne
  • Sale!
  • -30%
    BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów (60 kapsułek) - suplement diety
    BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów (60 kapsułek) - suplement diety
    BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów (60 kapsułek) - suplement diety
    BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów (60 kapsułek) - suplement diety

BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów (60 kapsułek) - suplement diety

Składniki: substancja wypełniająca:celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea L. var. italica Plenck), standaryzowany na zawartość glukorafaninu: 10%, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

Ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea var. italic) /BroccoRaphanin®/, 

w tym:

- glukorafanin 10%

- enzym mirozynaza

200 mg

20 mg

17,7 µM/g

Sulforafan = glukorafanin + mirozynaza

Nasiona brokułów zawierają glukorafanin (prekursor sulforafanu), który za pomocą enzymu mirozynazy przekształcany jest w sulforafan.

Do produkcji BroccoRaphaninu® jest wykorzystywany opatentowany proces, który zachowuje cenne substancje odżywcze brokułów.

BroccoRaphanin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy CS Health

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Producent: CS Health, USA

Marek Świdnica 2019-02-05

sulforafan

Brokuł nasiona ma może nie tak bardzo bogate, jak niektóre rośliny, ale ten jeden składnik powinien zwrócić waszą uwagę – sulforafan. Jest to induktor enzymów wątrobowych, wspomaga oczyszczanie organizmu, dla osób, które prowadzą skrajnie niezdrowy tryb życia, to 1-2 opakowania tabletek ekstraktu z nasion brokuła powinno odżywić odpowiednio wątrobę i w ogóle cały organizm. Ciekawa ale skuteczna terapia wątrobowa, ja nasiona brokuła mogę spokojnie polecić, czytałem o tym nawet całkiem niedawno w magazynie o zdrowym żywieniu, więc produkt zyskuje na popularności.

Joanna Skoczylas 2018-12-09

jakieś wnioski - warto??

I co, macie jakieś wnioski – jak działa ekstrakt z nasion brokuła??? Dostałam od teściowej, która jest fanką zdrowego żywienia (de facto na każdą okację praktycznie obsypuje moją rodzinę naturalnymi suplementami diety). Ja biorę nasiona brokuła zgodnie z zaleceniami, ale nie widzę wyraźnych efektów, może tego poprostu się nie czuje, a wątroba jest zdrowsza i dłużej się będzie żyło??? Macie jakieś pomysły jak sprawdzić skuteczność nasion brokuła w swojej diecie – zastanawiam się, czy kupować następne opakowanie suplementu, czy inwestować w coś innego.

Marcysia 2018-08-21

biorę na testy :)

Świetna cena ekstraktu z nasion brokuła. KenayAG jest jednym z tańszych, szukałam w aptekach i też w internetowch oraz allegro i koszt około 90 – 100 zł za 60 tabletek. Nasiona brokuła poleciła mi kuzynka z Niemiec, wyczytała gdzieś w ichniej prasie, że jest to suplement mocno wspomagający układ pokarmowy, z którym ja całe życie miałam problemy ze względu na obciążenia genowe. Pierwsze opakowanie wypróbuję od was, mam nadzieję, że promocyjna cena nasion brokuła nie oznacza gorszej jakości. Wrócę za kilka tygodni z recenzją jaki widzę efekty :)

Jan M 2018-03-13

daję radę

W ekstrakcie z nasion brokuła macie surlorafan – czyli związek chemiczny odpowiedziany za detoksykację. Podobno same nasiona brokuła posiadają bardzo dużo tego mikroskładnika. Jest to także ochrona dla żołądka oraz wspomaganie podczas podziału komórkowego. Niby całkiem pospoliy suplement diety, nasiona brokuła mają jednak tę zaletę, że brane regularnie dają szybki efekt. Dla osób, które sporo piją i mają za sobą bogatą przeszłość, słabą dietę itd to ekstrakt z nasion brokułą będzie jak znalazł. Polecam, sam biorę właśnie na wątrobę

Aneta Marczak 2018-01-19

można polecić

Witajcie. Nasiona brokuła to bardzo ciekawy suplement diety, chociaż rzadki w naszych sklepach, u siebie w Miliczu trafiłam tylko w jednej aptece i to za prawie 100 zł. Próbowałam tego preparatu z nasion brokuła dwa razy, ale od innego producenta. Ogólnie polecam, jest skuteczny do oczyszczania organizmu z toksyn i wspomaga wątrobę. Ekstrakt z nasion brokuła to podobno kilkadziesiąt razy więcej tego co macie w gotowanym brokule, który jest zdrowy i polecany w diecie wegan. U was jest świetna cena nasion brokuła i będę je tutaj kupowała, bo w aptece to jakaś porażka...

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: