Organiczny syrop z czarnego bzu z jeżówką (Dr. Mercola®) (180 ml) - suplement diety

Organiczny syrop z czarnego bzu z jeżówką dr Mercola to połączenie ekstraktu z organicznych owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) i ekstraktu z organicznej jeżówki (Echinacea purpurea). Syrop dodatkowo zawiera organiczny koncentrat soku z cytryny, naturalny aromat mandarynki i organiczny ekstrakt z pomarańczy.

W przeciwieństwie do innych syropów zawierających koncentraty soków, słodziki i substancje zagęszczające, syrop dr Mercola zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne bogate w cenne substancje odżywcze o wspaniałych właściwościach.

Syrop zawiera czystą wodę i organiczną glicerynę, nie został poddany wysokiej temperaturze podczas produkcji. Nie zawiera również rozpuszczalników ani innych toksycznych substancji chemicznych.

Składniki: ekstrakt z organicznych owoców bzu (Sambucus nigra L.); ekstrakt z jeżówki organicznej (Echinacea purpurea); gliceryna; woda; organiczny sok z cytryny; aromat: mandarynkowy; organiczny ekstrakt pomarańczowy.

Porcja dzienna (1 łyżka stołowa – 5 ml):

- ekstrakt z organicznych owoców bzu (Sambucus nigra L.) – 3,8 g

- ekstrakt z organicznej jeżówki (Echinacea purpurea) – 75 mg

 Sposób użycia: 1 łyżka (5 ml) dziennie

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Importer i dystrybutor: Kenay Sp. J., ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 35 88/89, www.kenay.com.pl

Kraj pochodzenia: USA

Producent: Dr Mercola, USA

16 innych produktów w tej samej kategorii: