Dla kobiet

Injuv - Kwas Hialuronowy (60 kapsułek) - suplement diety

Składniki:  olej z otrąb ryżowych; żelatyna wołowa; stabilizator: gliceryna, kwas hialuronowy, substancja zagęszczająca: żółty wosk pszczeli; barwnik: dwutlenek tytanu.

Porcja dzienna: 2 kapsułki

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (2 kapsułki)

Kwas hialuronowy /INJUV®/ o niskiej masie cząsteczkowej

(wg technologii japońskiej, patent 297 1860)

12,6 mg

INJUV® to produkt najwyższej klasy wyprodukowany według technologii japońskiej (nr patentu 2971860), zwierający 6,3 mg naturalnego kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej (w 1 kapsułce).

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie w postaci soli sodowej. Najwięcej kwasu hialuronowego występuje w skórze, w mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka. Kwas hialuronowy jest także składnikiem płynów ustrojowych oraz tkanki łącznej. 

W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Jednak wraz z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w tkankach maleje, skóra człowieka starzeje się, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

Injuv® jest zarejestrowaną marką firmy Soft Gel Technologies, Inc., USA

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: SOFT GEL Technologies Inc. USA
kobietka 2019-01-22

do wypróbowania

Kochanie przetestuj i dopiero na własnej skórze się przekonasz o właściwościach kwasu hialuronowego w tabletkach. Musisz sobie sama wyrobić zdanie, jedni ci powiedzą, że dobrze super, a drudzy, że lipa, ludziom nie ma co wierzyć – ja kupiłam już 2 opakowania tabletek kwasu hialuronowego i jestem zadowolona, mam świeżą i jędrną skórę i o to mi chodziło. Czy ty będziesz miała tak samo, zobacz sobie poprostu i tyle

  • 0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
Natala 2018-10-18

działa to???

Dziwne, że to suplement do łykania, działa to??? Bo ja do teraz znałam kwas hialuronowy w kosmetyce jako składnik kremów, albo jako zastrzyki itp. Raczej taki deramtologiczny preparat, a nie suplement diety. Stówka na miesiąc za hialuronowy w tabletkach to jeszcze do przeżycia, jeśli będzie taki sam efekt. Działanie kwasu hialuronowego jest mi znane i cenię sobię to, że odmładza skórę, bardzo bym chciała, żeby szło to załatwić takimi tabletkami, bo dobre kosmetyki z kwasem hialuronowym są diabelnie drogie.

  • 0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
KnowHow 2018-06-19

Moja uwaga

Panie "piękne" ja się tylko lekko wtrące, jako że mam trochę wiedzy akademickiej. Otóż kwas hialuronowy to nie tylko ładna buźka, związek ten odpowiada między innymi za prawidłowy skład mazi stawowej i płynów ustrojowych. Dlatego zastosowanie kwasu hialuronowego w kosmetyce to jedno, a wykorzystanie go do zapobiegania i łagodzenia skutków chorób stawowych, to drugie. Ponoć właściwości kwasu hialuronowego testuje się również jako wsparcie dla chorób wątroby oraz dolegliwości oczu. Więc działanie kwasu hialuronowego na skórę jest oczywiście ważne, ale biorąc suplement działamy odżywczo także na inne organy, ogólnoustrojowo, dla mnie bardzo wartościowy produkt, dla urody i nie tylko!

  • 0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
Ilona T. 2018-04-30

wszystkie chcemy być piękne!

Przedmówczyni pewnie jeszcze jest młoda i nie wie jak to jest mieć zmarszczki i przestać się sobie podobać. Wpływ kwasu hialuronowego na skórę jest tak natychmiastowy i efektywny, że trudno sobie tego odmówić, przyznam to bez bicia. Wolę oczywiście suplementy diety, wiadomo, ale takie kuracje trwają i nigdy nie ma się pewności, czy właściwości kwasu hialuronowego zadziałają w naszym przypadku tak jak prognozuje to produncent. Raz wchłania się lepiej, raz gorzej, a co ja mam teraz rok chodzić pomarszczona i się sobie nie podobać. Łatwo jest komuś komentować jak nie ma tego problemu, młodzi hialuronowy mają pod dostatkiem i ich obwisła skóra nie dotyczy, ale bezsensownie się wymądrzają.

  • 0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
Asia Gawryś 2018-01-18

Najpopularniejszy kwas w kosmetyce

W kosmetyce kwas hialuronowy to topowy produkt, nie wyobrażam sobie jak miały by dzisiaj działać salony piękności bez tego magicznego czegoś. Sama mam świetne geny więc tylko profilaktycznie suplementuje się kwasem hialuronowym, są jednak kobietki, które wstrzykują go sobie miejscowo, wygładając zmarszczki i jakieś ubytki. Rozumiem, nie oceniam, chociaż natura to natural, a wiek to wiek, tego nie da się zmienić, co innego zastosowanie kwasu hialuronowego w medycynie naturalnej (tabletki), a co innego zabiegi i ingerencja w tkankę. Ale to każda lejdi ma swój punkt widzenia, dla mnie działanie kwasu hialuronowego na skórę powinno być naturalne a nie inwazyjne.

  • 0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: