Układ odpornościowy i stany zapalne

Cząsteczki wodoru H2 Elite (30 tabletek) - suplement diety

Stres oksydacyjny to zjawisko, które naturalnie występuje w Twoich komórkach. Jego poziom wzrasta w wyniku wszechobecnego zanieczyszczenia czy chociażby spożywania przetworzonej żywności. Zbyt wysoki poziom stresu oksydacyjnego może uszkadzać komórki i przyspieszać starzenie się komórek. Wodór jest najmniejszą cząsteczką we wszechświecie i może łatwo przeniknąć każdą tkankę w Twoim organizmie - w tym mózg i mitochondria.

Dwie ważne funkcje wodoru cząsteczkowego H2 ELITE – biodostępność i mały rozmiar cząstek. 

Chociaż istnieją różne sposoby na dostarczenie wodoru do organizmu, picie wody bogatej w wodór cząsteczkowy jest bardzo skutecznym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Niestety jednak większość tabletek posiada niskie stężenia H2 wynoszące zaledwie 1-2 ppm, a tabletki muszą być używane w zamkniętym pojemniku, w przeciwnym razie nie będą działać prawidłowo.

Wodór molekularny H2 ELITE to wygodna tabletka, która wytwarza gazowy wodór cząsteczkowy o wysokim stężeniu przy użyciu specjalnego, potwierdzonego procesu. Taki napój przygotowuje się w otwartym pojemniku bez konieczności używania nasadki lub pokrywki. Wystarczy wrzucić jedną tabletkę wodoru molekularnego do szklanki zawierającej 340 - 450 ml przefiltrowanej wody w temperaturze pokojowej. Wytworzenie wody z wodorem molekularnym o biologicznie znaczącym stężeniu zajmuje tylko 90 sekund. Zaleca się wypić całą szklankę wody w ciągu minuty.

Cały proces nie może być prostszy… W mniej niż trzy minuty „dostarczysz” do swojego organizmu pokaźną porcję gazowego wodoru molekularnego, a przez następny dzień lub nawet tydzień możesz cieszyć się jego wieloma korzyściami. H2 ELITE wykorzystuje jako nośnik specjalny gatunek czystego pierwiastkowego magnezu i dostarcza około 80 mg magnezu na tabletkę. Dzięki temu wodór molekularny H2 ELITE dostarcza nie tylko wartościowy H2, ale także wysoce biodostępny magnez, tak niezbędny dla mózgu, mięśni, komórek, nerek i serca.

Składniki: zastrzeżona mieszanka "Proprietary Hydrogen Matrix": jabłczan magnezu (magnez), dekstroza, kwas winowy, kwas adypinowy, stearylofumaran sodu.

Porcja dzienna: 1 tabletka

Opakowanie zawiera: 30 tabletek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

RWS*

Magnez

80 mg 21%

*Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia: 1 tabletkę dziennie rozpuścić w ok. 340 - 450 ml wody i wypić od razu po przygotowaniu. Nie połykać bezpośrednio tabletki.

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Quicksilver Scientific

16 innych produktów w tej samej kategorii: