Dla mężczyzn

Naturalny Likopen Lycobeads® (60 kapsułek) - suplement diety

Naturalny likopen z pomidorów odgrywa istotną rolę w diecie, ponieważ jest to jeden z najbardziej znanych i zbadanych karotenoidów. Pomidory są jednym z głównych naturalnych źródeł likopenu. Ten składnik odżywczy jest odpowiedzialny za czerwony kolor pomidorów, a także za wiele z ich potencjalnych korzyści zdrowotnych.

Aby maksymalnie wykorzystać likopen z pomidorów, należy brać pod uwagę, że ciepło, takie jak gotowanie lub przetwarzanie, może zwiększyć przyswajalność likopenu. Dlatego również przetwory pomidorowe, takie jak sosy czy przecier, mogą stanowić dobrą formę spożycia likopenu. Jednak jedzenie surowych pomidorów nadal dostarcza wartości odżywczych, w tym likopenu.

Kluczowe jest regularne spożywanie różnorodnych źródeł likopenu zrównoważonej diety, włączając pomidory i inne owoce oraz warzywa o czerwonych i różowych barwach, aby zapewnić organizmowi szeroki zakres składników odżywczych.

Korzyści i cechy produktu:

- Lycobeads® to naturalny likopen z pomidora w postaci mikrokapsułek, który posiada wysoką biodostępność

- suplementacja Lycobeads® zwiększa poziom karotenoidów w osoczu, skórze i tkance tłuszczowej

- ekologiczne szklane opakowanie

- produkt odpowiedni dla wegetarian (kapsułka Vcaps®)

Składniki: skrobia spożywcza; sacharoza; substancja stabilizująca: askorbinian sodu; przeciwutleniacz: DL-alfa tokoferol; ekstrakt z pomidora (Solanum lycopersicum L.), w tym likopen min. 10%; składnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)        
Ekstrakt z pomidora (Solanum lycopersicum L.) /Lycobeads®/ 150 mg
w tym:
- likopen: 10%
15 mg

Lycobeads® jest zarejestrowaną marką firmy LycoRed.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Kenay Sp. J.

16 innych produktów w tej samej kategorii: