UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

D-Ryboza Bioenergy RIBOSE (150 g) - suplement diety

D-ryboza - jeden z niezbędnych elementów budulcowych do tworzenia ATP „uniwersalnej” cząsteczki energii w organizmie.    

D- ryboza jest istotną częścią składową ATP, które pełni rolę głównego nośnika energii chemicznej w organizmie człowieka, używanej w metabolizmie komórki. Kiedy występują spadki dostępności tlenu, lub niedobory na szlaku generowania energii, zapotrzebowanie na ATP staje się większe, niż jego dostępny poziom. Takie sytuacje mogą być wywoływane zarówno stanami patologicznymi, jak i zbyt intensywnymi treningami, bądź niewydolną pracą systemów regeneracyjnych organizmu.

D-Ryboza jest w całości naturalna i wytwarzana w procesie fermentacji. Ma również najwyższy poziom czystości, certyfikat FDA GRAS, NON-GMO, potwierdzony naukowo i chroniony patentami.

Cechy i korzyści produktu:

- poprawia wyniki sportowe i wytrzymałość

- przywraca i utrzymuje energię

- przyspiesza regenerację

- zmniejsza sztywność i bolesność mięśni

- dobrze rozpuszczalny w ciepłych lub zimnych płynach i większości produktów spożywczych

- bez GMO

- certyfikat FDA GRAS

- certyfikat czystości produktu

- nowa żywność zatwierdzona przez EFSA

- clean label - proszek zawiera wyłącznie składniki aktywne, bez substancji wiążących, wypełniaczy, substancji poślizgowych i innych dodatków

Składniki: d-ryboza

Porcja dzienna: 1 miarka (5 g)

Opakowanie zawiera: 150 g

Skład w porcji dziennej (5 g)

D-ryboza / Bioenergy RIBOSETM/

5 g

Bioenergy RIBOSE™ jest własnością Bioenergy Life Science, Inc.       

Sposób użycia: 1 miarka jeden raz dziennie, z posiłkiem. Alternatywne stosowanie - 1 miarka przed lub po treningu. D-ryboza ma naturalnie łagodnie słodki smak, może być mieszana z wodą lub innym napojem.                                           

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Kraj pochodzenia: USA

Producent: Kenay Sp. J.

ALERGENY

Obecne w produkcie

Obecne w fabryce

TAK

NIE

TAK

NIE

1

Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies zwyczajny, pszenica oplewiona, kamut lub ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne

 

x

 

x

2

Skorupiaki i produkty pochodne

 

x

 

x

3

Ryby i produkty pochodne

 

x

 

x

4

Jaja i produkty pochodne

 

x

 

x

5

Orzechy ziemne (arachidowe) i produkty pochodne

 

x

 

x

6

Soja i produkty pochodne

 

x

 

x

7

Mleko i produkty pochodne (w tym laktoza)

 

x

 

x

8

Orzechy * i produkty pochodne

 

x

 

x

9

Seler i produkty pochodne

 

x

 

x

10

Gorczyca i produkty pochodne

 

x

 

x

11

Nasiona sezamu i produkty pochodne

 

x

 

x

12

Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2

 

x

 

x

13

Łubin i produkty pochodne

 

x

 

x

14

Mięczaki i produkty pochodne

 

x

 

x

* migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia), orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia ternifolia).

 

info 2019-01-20

wyjasniam

D-ryboza droga Pani to składnik DNA i RNA, potrzebna do przeprowadzania przemian na poziomie komórkowym. A jak wiadomo, z d-rybozy zbudowane jest ATP czyli główny nośnik energii w łańcuchu oddechowym – czyli prościej mówiąc, biorąc d-rybozę zwiększa Pani zdolność przenoszenia energii w swoim organiźmie. Jest Pani silniejsza, wydolniejsza itd. Także oczywiście, d-ryboza stosowana może być jako profilaktyka dla utrzymania odpowiedniej równowagi biologicznej. Dobry suplement, niech Pani nie oddaje, tylko bierze z zaleceniami na ulotce i obserwuje efekty :)!

jowita 2018-12-09

mama pytanie ...

Hej, czy ktoś może mi tak po luzdzku wytłumaczyć na co brać d-rybozę? Dostałam suplement w prezencie od maniaka zdrowego żywienia, ale gość wyjechał do USA i nawet nie dowiedziałam się od niego na co d-ryboza jest... czytam, że dobra dla siłaczy, a to totalnie nie moja bajka. Jakie korzyści z d-rybozy będę miała??? Jeśli to jakaś forma profilaktyki, to ok, ale jeśli trzeba to brać doraźnie, to wolałabym wiedzieć na co d-ryboza dokładnie jest. Czekam na opinie / wyjaśnienia i dziękuję

fabryka formy 2018-09-22

d ryboza i kreatyna

Jest możliwe, że ryboza i kreatyna działają razem lepiej, ale raczej jest to porównywalne działanie jak w przypadku d-rybozy i glukozy. Musisz sobie sam przetestować dwa warianty w różnych kombinacjach i znaleźć lepszy wariant, mogę tylko powiedzieć, że wśród znajomych, jest mniej więcej połowa za glukozą i za d-rybozą. Cena jest oczywiście wyższa, bo to suplement z wysokiej półki, działa przecież nie tylko jednokierunkowo, więc dla samej poprawy zdrowia przy dużym obciążeniu organizmu to skłaniałbym się do d-rybozy. Ale to kwestia testów i obserwacji na własnym przykładzie. Daj znać misiek jak wypadłeś po całym opakowaniu d-ryboza + kreatyna

maciej kujawy 2018-05-19

obserwacje z d rybozy

Co do suplementów z d-rybozą – cena nie jest jakaś super niska, ale i tak zdecydowałem się, ze względu na opinie na forach. Podobno łączenie d rybozy z kreatyną, zwiększa efektywność działania tej drugiej nawet do 6 razy. KOSMOS. Powiem wam jednak, że jako amator kulturystyki, jestem na ukończeniu pierwszego opakowania rybozy suplementu diety i trudno mi ocenić, czy to właśnie ona wspiera moje mięśnie. Ktoś ma jakieś długofalowe obserwacje? Doświadczenia itd? Będę wdzięczny za infoo

Jarosław Zaszkodny 2018-02-22

suplement energii

D ryboza to suplement energii, tak to bym nazwał w dużym skrócie. Potrzebna do spraw związanych z DNA i coś tam jeszcze z oddychaniem komórkowym – za dużo naukowych spraw. Co do d-rybozy z KenayAG to można zdecydowanie polecić, fajny suplement, nie jakoś przesadnie drogi i ciężko go zastąpić w diecie. Słyszałem, że można łączyć kreatyne z rybozą i to daje jakieś lepsze efekty w kształtowaniu sylwetki, sam tego nie zauważam jakoś mocno. Natomiast na samą energię i wydolność organizmu nie mogę narzekać, a jestem dosyć aktywnym człowiekiem. Spróbujcie dla porównania d-rybozy olimp, mnie jakoś wyraźnie lepiej jest po kenay jednak.

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: