UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Marzec 2022


Poprzednie wydania:

Luty 2022

Styczeń 2022:

Grudzień 2021:

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

Układ krwionośny i serce

Ekstrakt z pestek winogron MegaNatural®-BP (60 kapsułek) - suplement diety

Składniki: ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na polifenole: 90%, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) /MegaNatural®-BP™ Grape Seed Extract/

- polifenole: 90%

300 mg

270 mg

Zawartość oligomerycznych proantocyjanidyn: 80% (216 mg)

Mega Natural® - ekstrakt z pestek kalifornijskich niefermentowanych winogron. 

Zawiera 100% czysty ekstrakt z pestek winogron.

Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegetarian

Dlaczego Polyphenolics?

Nie wszystkie ekstrakty z pestek winogron są takie same.

Firma Polyphenolics, założona w 1996r., specjalizuje się w badaniach i opracowywaniu innowacyjnych produktów z zastosowaniem polifenoli z pestek winogron. Firma jest oddziałem Constellation Brands, jednego z największych producentów wina na świecie, dzięki czemu ma dostęp do zasobów winogron kalifornijskich. Ponadto Polyphenolics kontroluje cały proces produkcyjny, począwszy od selekcji surowca, a skończywszy na etapie produkcji ekstraktu z pestek winogron MegaNatural®.

Firma Polyphenolics wykracza poza zakres wymogów dotyczących identyfikowalności, dokumentując wszystkie etapy tj. uprawę i przetwarzanie winogron.

Polyphenolics nawiązuje bliską współpracę ze swoimi klientami oraz zapewnia wsparcie techniczne i pomoc na każdym etapie produkcyjnym.

Co odróżnia MegaNatural® od innych ekstraktów z pestek z winogron?

 • posiada 4 amerykańskie patenty
 • oczekuje na patenty światowe
 • posiada unikalny skład
 • producent przeprowadza własne badania naukowe
 • odpowiada szczególnym wymogom
 • zawiera w 100% winogrona kalifornijskie
 • zawiera w 100% czysty ekstrakt z pestek winogron
 • jest w 100% rozpuszczalny w wodzie
 • nie zawiera chemicznych rozpuszczalników
 • jest systematycznie badany
 • posiada status GRAS (ang. Generally Recognized As Safe) 

Dlaczego nie należy wybierać tańszego/ gorszej jakości ekstraktu z pestek winogron?

Ekstrakty z pestek winogron MegaNatural®, firmy Polyphenolics nie zawierają substancji zafałszowujących.
Ekstrakty te zawierają 100% winogron, bez dodatkowych składników.

Czy wiesz skąd pochodzi ekstrakt z pestek winogron, który kupujesz?

Firma Polyphenolics wie. Ekstrakty z pestek winogron MegaNatural® są otrzymywane ze 100% kalifornijskich winogron pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Zgodność produktu jest bardzo ważna

Zgodność każdej partii ekstraktu z pestek winogron MegaNatural® jest badana z wykorzystaniem wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC). Gwarantuje to spójne wyniki badanego produktu końcowego.

Firma Polyphenolics inwestuje we własne, oryginalne badania naukowe

Firma Polyphenolics dużo zainwestowała we własne badania laboratoryjne i kliniczne. Oryginalne badania są bardzo istotne, gdyż wiele czynników, począwszy od różnych odmian winogron, poprzez okres zbiorów i technologię ekstrakcji, może wpływać na skład produktu końcowego. Jedynym sposobem na określenie biologicznej skuteczności ekstraktu jest badanie jego poszczególnych składników.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: CONSTELLATION BRANDS POLYPHENOLICS, USA    

SPRAWOZDANIE Z BADAŃ:

Farmatics 2018-11-20

Farmatics

Witam, jako farmaceuta wypowiem się: zdrowe pestki winogron mają jedną zaletę, o której nikt nie wspomniał. Zawierają OPC (oligomeryczne kompleksy proanthocyanidin), które skrótowo mówiąc wzmacniają naczynia wieńcowe oraz połączenia stawowe, czyli te właściwości pestek winogron są doskonałe dla osób po 40 roku życia. Czy można jeść pestki winogron? Można, ale prawdziwy efekt daje skoncentrowana dawka. Z czystym sumieniem polecam ten suplement. Jeden z niewielu, który nie jest naciągany!

Marcin Klich 2018-05-17

Marcin Klich

Super suplement, dostałem ekstrakt pestek z winogron na urodziny od siostry, która ma fioła na punkcie zdrowego żywienia, w sumie to byłem królikiem doświadczalnym hehehe. Od tego czasu ani razu nie byłem przeziębiony, zero grypy, mniej dokuczliwa alergia sezonowa, a dzieciaki co chwila przynoszą jakieś choróbska z przedszkola. Właściwości pestek z winogron są takie, że odtruwa się organizm i wzmacnia jednocześnie, ma dużo przeciwutleniaczy, ogółem bardzo dobra rzecz jak chcemy poprawić samopoczucie.

Jurek 2018-04-21

Jurek

Czy ktoś może wie co oznacza, że jest to ekstrakt z pestek winogron? Czy chodzi tutaj bardziej o zmielone pestki winogron, czy o olej, który z nich się wyciska? Przy tej cenie suplementu, zastanawia mnie czy można samemu stworzyć takie sproszkowane pestki winogron, w sensie nie marnować ich, czyli wyrzucać do kosza w trakcie jedzenia owoców. Czy warto jeść pestki winogron surowe, nie w formie „esktraktu”? Będę wdzięczny za odpowiedź!

Pro Medycyna Naturalna 2018-04-12

Pro Medycyna Naturalna

Zdrowe pestki z winogron powinno się dawkować na poprawę odporności. W środowisku ludzi, którzy szanują medycynę naturalną, właściwości lecznicze pestek z winogron są bardzo znane. Lepiej naturalny suplement diety, niż faszerowanie się lekami i antybiotykami! Oczywiście nie chodzi tutaj o wyjadanie faktycznych pestek z kupnego owocu, ale o skoncentrowaną dawkę w formie ekstraktu. Polecam. Proszę między bajki wsadzić opinię z dzieciństwa, że pestki winogron szkodliwe, albo co gorsza trujące… Ekstrakt z pestek winogron to samo zdrowie!

Lidzia 2018-02-09

Lidzia

Pestki z winogron były dla mnie zawsze niechcianym odpadem, nawet w marketach celowo szukałam winogron bezpestkowych. Okazało się, że właściwości pestek z winogron są doskonałe dla zdrowia, szczególnie dobrze ekstrakt ten robi na wątrobę. W taki sposób można właśnie naturalnie odtruć organizm. Sam suplement bardzo skuteczny, chociaż cena z wyższej półki. Wyczytałam, że warto pestki z winogron jeść żeby nie mieć raka ponoć zabija się wolne rodniki i jest dużo mniejsza szansa zachorować. U mnie raczej stała pozycja na półce.

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: