UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Butelka Kavodrink (750 ml) - idealna do przyrządzania koktali owocowo-warzywnych

Zawsze i wszędzie

Ze względu na korzyści, butelka Kavodrink doskonale nadaje się do wykorzystania zarówno w pracy jak i w czasie wolnym, podczas uprawiania sportu i zabawy.

Wygodny i praktyczny kształt butelki Kavodrink kojarzy się z aktywnością, sportem i energią życiową. Ciekawym rozwiązaniem jest nakrętka pozwalająca otworzyć i zamknąć butelkę jednym ruchem dłoni tak, aby można szybko zaspokoić pragnienie w każdej sytuacji.

Butelka Kavodrink nadaje się do przechowywania napojów niegazowanych. Idealna do przyrządzania koktajli owocowo-warzywnych na bazie suszonych owoców i warzyw pochodzących z naszej oferty.

Butelki firmy Greiner packaging są wykonane z kopoliestru Tritan TM.  Wykazują neutralne właściwości w zakresie smaku i zapachu, a także łączą w sobie najlepsze fizyczne właściwości produktów do ponownego użycia.

Zalecenia odnośnie mycia

Można myć ręcznie w ciepłej lub gorącej wodzie z dodatkiem zwykłych detergentów domowego użytku.

Mycie w zmywarce - należy uważać, aby butelki nie zostały mechanicznie uszkodzone podczas mycia.

Temperatura mycia może wynosić do 80°C.

UWAGA!!! NIE wyprodukowano w CHINACH!

Nie zawiera Bisfenolu A