UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Marzec 2022


Poprzednie wydania:

Luty 2022

Styczeń 2022:

Grudzień 2021:

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

Sport i odchudzanie
  • Nowy
    AMPK Metabolic Activator Life Extension (30 tabletek vege) - suplement diety
    AMPK Metabolic Activator Life Extension (30 tabletek vege) - suplement diety
    AMPK Metabolic Activator Life Extension (30 tabletek vege) - suplement diety

AMPK Metabolic Activator Life Extension (30 tabletek vege) - suplement diety

Składniki aktywne zawarte w AMPK Metabolic Activator mogą aktywować enzym AMPK, który pomaga zmniejszyć niepożądany tłuszcz brzuszny, poprzez ukierunkowanie tego rodzaju tłuszczu na produkcję energii komórkowej.

AMPK jest enzymem występującym w każdej komórce naszego organizmu. W wyniku naturalnego starzenia się obniża się jego poziom, co jest główną przyczyną zwiększonych ilości niechcianego tłuszczu w okolicy brzucha. Badania pokazują, że zwiększenie aktywności AMPK może zachęcić komórki do zaprzestania magazynowania tłuszczu i wykorzystania go do produkcji energii.

AMPK Metabolic Activator ma dwa potężne składniki ® (Gynostemma pentaphyllum) i cytrusowy flawonoid hesperydyna, które nasz organizm wykorzystuje do wyzwalania enzymu AMPK. To z kolei powoduje, że zaczynamy spalać niechciany tłuszcz brzuszny.

Korzyści i cechy produktu:

- pomaga utrzymać normalny poziom AMPK

- wspomaga spalanie tłuszczu brzusznego

- wspiera zdrowy metabolizm komórkowy

- renomowany producent - firma Life Extension®

- NON GMO

Składniki: hesperydyna z ekstraktu owoców pomarańczy; ekstrakt z liści Gynostemma pentaphyllum; wapń (jako węglan wapnia); celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, powłoka wodna (hypromeloza, gliceryna, woda oczyszczona), krzemionka, stearynian roślinny.

Porcja dzienna: 1 tabletka

Opakowanie zawiera: 30 tabletek vege

Skład w porcji dziennej (1 tabletka) RWS*
Hesperydyna z ekstraktu owoców pomarańczy 500 mg --

Ekstrakt z liści Gynostemma pentaphyllum /Actiponin®/

450 mg --

Wapń (jako węglan wapnia)

130 mg 16,3%

* Referencyjna Wartość Spożycia

Actiponin® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy TG Biotech Co., Ltd.

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

Producent: Life Extension Europe B.V. Holandia

16 innych produktów w tej samej kategorii: