UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

  • -25%
    Odmładzający krem ​​do twarzy (Anti-Aging Rejuvenating Face Cream) LifeExtension (60 g)

Odmładzający krem ​​do twarzy (Anti-Aging Rejuvenating Face Cream) LifeExtension (60 g)

Anti-Aging Rejuvenating Face Cream

Krem nawilżający skórę i pobudzający produkcję kolagenu i elastyny ​​dzięki silnym, wysoce aktywnym związkom kawy zawartym w odmładzającym kremie do twarzy.

Korzyści ze stosowania kremu:

- wspomaga produkcję tkanki łącznej macierzy zewnątrzkomórkowej i wspiera produkcję cząsteczek wiążących wodę

- wspomaga wygląd jędrnej, młodziej wyglądającej skóry twarzy 

- wygładza zmarszczki

Szczegóły Produktu

Badania wykazały skuteczność związków kawy na starzejącą się skórę twarzy. Olej z nasion arabiki wspomaga odmłodzenie suchej skóry i pobudza naturalną produkcję kolagenu i elastyny, pomagając wygładzić zmarszczki, zaczerwienienia i szorstkość.

Składniki: woda oczyszczona, olej z nasion krokosza barwierskiego, cyklopentasiloksan, alkohol cetearylowy, mirystynian izopropylu, polisorbat 60, dimetikon, skwalan, hialuronian sodu, olej z nasion kawy Coffea arabica , ekstrakt z nasion kawy robusta, kofeina, ekstrakt z kawy arabskiej , lecytyna, skoncentrowana mieszanka herbat, gliceryna, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, zapach.

Sposób użycia: nakładaj na czystą skórę dwa razy dziennie, rano i wieczorem


16 innych produktów w tej samej kategorii: