UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Marzec 2022


Poprzednie wydania:

Luty 2022

Styczeń 2022:

Grudzień 2021:

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

 • Sale!
 • -25%
  Gamma E z tokoferolami i tokotrienolami LifeExtension (60 kapsułek) - suplement diety
  Gamma E z tokoferolami i tokotrienolami LifeExtension (60 kapsułek) - suplement diety
  Gamma E z tokoferolami i tokotrienolami LifeExtension (60 kapsułek) - suplement diety

Gamma E z tokoferolami i tokotrienolami LifeExtension (60 kapsułek) - suplement diety

Suplementy witaminy E dostępne na rynku zawierające głównie tokoferole, nie zapewniają maksymalnych korzyści. Pomimo, że tokoferole są bardzo istotne dla zdrowia to brakuje im wielu synergicznych korzyści oferowanych przez swoich kuzynów, którymi są tokotrienole.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że witamina E to grupa ośmiu różnych związków. Komercyjne suplementy skupiają się jedynie na 4 z nich – tokoferolach, pomijając bardzo istotne dla zdrowia tokotrienole.

Naukowcy wykazali, że tokotrienole posiadają cenne właściwości oraz zdolności zapobiegania powstaniu schorzeń pojawiających się wraz z wiekiem, których same tokoferole mogą nie zapewnić.

Firma Life Extension dodatkowo wzbogaciła suplement Gamma E o standaryzowane lignany sezamowe. Wykazano, że lignany sezamowe zwiększają poziom dwóch witamin o właściwościach przeciwutleniających, witaminy C i E. W połączeniu z tokoferolami zapewnia to podwójną ochronę dla naszego organizmu.

Formuła Gamma E Mixed Tocopherols dostarcza wysoką porcję tokoferoli i tokotrienoli wraz z ekstraktem z lignanów sezamowych.

Składniki: tokotrienole pozyskane z czerwonego oleju palmowego; ekstrakt lignanu z nasion sezamu; żelatyna, gliceryna, średniołańcuchowy olej trójglicerydowy, woda oczyszczona, olej słonecznikowy, ekstrakt z rozmarynu.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

*RWS

Witamina E (jako d-Alfa-Tokoferol)

     30,15 mg

251%

Kompleks tokotrienoli i tokoferolu   
Typowa dystrybucja:    

 • Gamma tocotrienol 25-34 mg
 • Alfa tokotrienol 17-22 mg
 • Delta tocotrienol 10-15 mg
 • Beta tokotrienol 2 mg
 • Alfa tokoferol 13-19 mg
145 mg -

Kompleks tokoferoli:

 • Gamma tokoferol 178-244 mg
 • Delta tokoferol 65-98 mg
 • Alfa tokoferol 27-39 mg
 • Beta tokoferol <16 mg
360 mg -

Ekstrakt lignanu z nasion sezamu

20 mg -

*Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie podczas jedzenia

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent: Life Extension Europe B.V. Holandia

16 innych produktów w tej samej kategorii: