UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Marzec 2022


Poprzednie wydania:

Luty 2022

Styczeń 2022:

Grudzień 2021:

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

  • -25%
    Krem pod oczy na dzień i na noc (Under Eye Rescue Cream) LifeExtension (15 g)

Krem pod oczy na dzień i na noc (Under Eye Rescue Cream) LifeExtension (15 g)

Under Eye Rescue Cream

Intensywny krem ​​na dzień i na noc, minimalizuje pojawienie się obrzęków i sińców pod oczami oraz poprawia wygląd skóry dotkniętej wielokrotnym narażeniem na działanie czynników zewnętrznych.

Korzyści z kremu pod oczy:

- minimalizuje opuchliznę i sińce pod oczami

- poprawia kondycję skóry dotkniętej wielokrotną ekspozycją na słońce

- pomaga zmniejszyć widoczne oznaki starzenia

- zwalcza wolne rodniki dzięki mieszance herbat z przeciwutleniaczami

Szczegóły Produktu

Krem pod oczy Rescue to intensywny krem, który można stosować rano i wieczorem, aby zminimalizować widoczność worków i sińców pod oczami oraz odświeżyć skórę zniszczoną ekspozycją na słońce. Wykonany z olejku jojoba, olejku z pestek moreli i skoncentrowanego ekstraktu z mieszanki herbat, wygładza i zmiękcza, a jednocześnie odświeża, rozjaśnia i napina.

Składniki: woda oczyszczona, kwas hialuronowy, ekstrakt z wodorostów, reduktazy oksydowe, białko sojowe, hydrolizowane białko otrębów ryżowych, olej jojoba, olej z pestek moreli, skwalan, mika, ekstrakt z arniki, witamina K1 (fitonadion), Laureth-7, izoparafina C13-14, poliakrylamid, skoncentrowany wyciąg z mieszanki herbaty, olej z kumkwatu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna.

Sposób użycia: nakładaj na czystą skórę wokół oczu rano i wieczorem, delikatnie wklepując.16 innych produktów w tej samej kategorii: