• -20%
    Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety
    Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety

Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety

Data ważności: 03/2021

Składniki: suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis; maltodekstryna; substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu, fruktoza, aromat pomarańczowy, chlorek sodu.

 Skład zalecanej porcji dziennej: 

1 saszetka

2 saszetki

Suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis

8,5 g

17 g

Avemar jest specjalnym ekstraktem z kiełków pszenicy, wytwarzanym metodami farmaceutycznymi. Sposób jego pozyskiwania jest chroniony patentem. Avemar nie zawiera cukru, ani żadnych środków aromatyzujących czy sztucznych aromatów.

Stosowanie: zaleca się przyjmowanie preparatu co najmniej 30 minut przed posiłkiem. Najlepiej spożywać na czczo rano, przed śniadaniem. 1 saszetkę granulatu Avemar należy rozpuścić w szklance niegazowanej zimnej wody (mieszając aż do rozpuszczenia). Od razu wypić! Po 30 minutach od sporządzenia roztwór powinien zostać wylany. Osoby o wadze ciała powyżej 90 kg powinny spożywać 2 saszetki dziennie przygotowane według instrukcji powyżej: jedną saszetkę rano na czczo, a drugą na 30 minut przed wieczornym posiłkiem. Preparat można przyjmować jednocześnie z innymi lekami, z tym że należy zachować przynajmniej 2 godziny odstępu pomiędzy przyjmowaniem Avemaru i innych leków lub witaminy C. Avemar jest wrażliwy na temperaturę, w związku z tym zaleca się nie jeść na godzinę po zastosowaniu i przed zastosowaniem żadnych gorących potraw i nie pić żadnych gorących napojów.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w  chłodnym, suchym miejscu,  w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie zaleca się podawania dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. Nie jest dozwolone stosowanie preparatu Avemar po zabiegach transplantacji narządów lub tkanek. Nie wolno przyjmować preparatu w przypadku krwawiących nadżerek i wrzodów układu pokarmowego (żołądka i dwunastnicy), niespecyficznych zapaleń jelit (colitis ulcerosa) oraz zespołu złego wchłaniania. Nie zaleca się jego stosowania w przypadku nietolerancji fruktozy, alergii na białka pszenicy i/lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby chore na cukrzycę mogą stosować go pod kontrolą lekarską, zwracając szczególną uwagę na zawartą ilość węglowodanów.

Producent: Biropharma Ltd. Wegry

16 innych produktów w tej samej kategorii: