UWAGA

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2021

Poprzednie wydania

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

  • -20%
    Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety
    Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety

Avemar granulat - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (510 g) - suplement diety

Data ważności: 03/2021

Składniki: suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis; maltodekstryna; substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu, fruktoza, aromat pomarańczowy, chlorek sodu.

 Skład zalecanej porcji dziennej: 

1 saszetka

2 saszetki

Suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis

8,5 g

17 g

Avemar jest specjalnym ekstraktem z kiełków pszenicy, wytwarzanym metodami farmaceutycznymi. Sposób jego pozyskiwania jest chroniony patentem. Avemar nie zawiera cukru, ani żadnych środków aromatyzujących czy sztucznych aromatów.

Stosowanie: zaleca się przyjmowanie preparatu co najmniej 30 minut przed posiłkiem. Najlepiej spożywać na czczo rano, przed śniadaniem. 1 saszetkę granulatu Avemar należy rozpuścić w szklance niegazowanej zimnej wody (mieszając aż do rozpuszczenia). Od razu wypić! Po 30 minutach od sporządzenia roztwór powinien zostać wylany. Osoby o wadze ciała powyżej 90 kg powinny spożywać 2 saszetki dziennie przygotowane według instrukcji powyżej: jedną saszetkę rano na czczo, a drugą na 30 minut przed wieczornym posiłkiem. Preparat można przyjmować jednocześnie z innymi lekami, z tym że należy zachować przynajmniej 2 godziny odstępu pomiędzy przyjmowaniem Avemaru i innych leków lub witaminy C. Avemar jest wrażliwy na temperaturę, w związku z tym zaleca się nie jeść na godzinę po zastosowaniu i przed zastosowaniem żadnych gorących potraw i nie pić żadnych gorących napojów.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w  chłodnym, suchym miejscu,  w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie zaleca się podawania dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. Nie jest dozwolone stosowanie preparatu Avemar po zabiegach transplantacji narządów lub tkanek. Nie wolno przyjmować preparatu w przypadku krwawiących nadżerek i wrzodów układu pokarmowego (żołądka i dwunastnicy), niespecyficznych zapaleń jelit (colitis ulcerosa) oraz zespołu złego wchłaniania. Nie zaleca się jego stosowania w przypadku nietolerancji fruktozy, alergii na białka pszenicy i/lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby chore na cukrzycę mogą stosować go pod kontrolą lekarską, zwracając szczególną uwagę na zawartą ilość węglowodanów.

Producent: Biropharma Ltd. Wegry

16 innych produktów w tej samej kategorii: