• Sale!
  • -151,00 zł
    Avemar - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (300 tabletek) - suplement diety
    Avemar - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (300 tabletek) - suplement diety

Avemar - ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy (300 tabletek) - suplement diety

Składniki: suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis; maltodekstryna; substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu.

Porcja dzienna (10 tabletek) zawiera:  suszony ekstrakt ze sfermentowanych kiełków pszenicy Avemar pulvis (75%) – 7,4 g

Avemar jest specjalnym ekstraktem z kiełków pszenicy, wytwarzanym metodami farmaceutycznymi. Sposób jego pozyskiwania jest chroniony patentem. Avemar nie zawiera cukru, ani żadnych środków aromatyzujących czy sztucznych aromatów.

Stosowanie: Zaleca się przyjmowanie suplementu co najmniej 30 minut przed posiłkiem. Najlepiej spożywać na czczo rano, przed śniadaniem. Preparat można przyjmować jednocześnie z innymi lekami, z tym że należy zachować przynajmniej 2 godziny odstępu pomiędzy przyjmowaniem Avemaru i innych leków lub witaminy C. Avemar jest wrażliwy na temperaturę, w związku z tym zaleca się nie jeść na godzinę po zastosowaniu i przed zastosowaniem żadnych gorących potraw i nie pić żadnych gorących napojów.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 5 tabletek

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w  chłodnym, suchym miejscu,  w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie zaleca się podawania dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. Nie jest również dozwolone stosowanie preparatu Avemar po zabiegach transplantacji narządów lub tkanek. Nie wolno przyjmować preparatu w przypadku krwawiących nadżerek i wrzodów układu pokarmowego (żołądka i opuszki dwunastnicy), niespecyficznych zapaleń jelit (colitis ulcerosa) oraz zespołu złego wchłaniania. Nie zaleca się jego stosowania w przypadku nietolerancji fruktozy, alergii na białka pszenicy i/lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Producent: Biropharma Ltd. Wegry

16 innych produktów w tej samej kategorii: