UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

Układ kostno-stawowy

Kadzidłowiec + Kurkuma (AKBAMAX® + BCM-95®) (90 kapsułek) - suplement diety

AKBAMAX® Boswellia serrata & BCM-95®- Bio-Curcumin

Korzyści i cechy produktu:

- idealna kompozycja dwóch ekstraktów: z kadzidłowca (synergiczne połączenie kwasu acetylo-alfa-bosweliowego i kwasu 11-keto-β-bosweliowego (AKBA)) i kurkumy (95% kurkuminoidów zawierających ar-turmeron (olejek eteryczny), poprawiający przyswajalność i biodostępność.

- żywica Boswellia serrata wspiera stawy

- kłącze kurkumy (Curcuma longa L.) wspomaga utrzymanie zdrowia wątroby, stawów i kości, a także wspiera funkcje układu immunologicznego

Składniki: ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) standaryzowany na zawartość kwasów bosweliowych: 10%,, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 95%, zawierający lotny związek ar-turmeron, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Porcja dzienna: 3 kapsułki

Opakowanie zawiera: 90 kapsułek

Skład w porcji dziennej (3 kapsułki)

Ekstrakt z żywicy kadzidłowca /AKBAMAX®/ (Boswellia serrata),

w tym: kwasów bosweliowych: 10%

630 mg

63 mg

Ekstrakt z kłącza kurkumy /BCM-95®/ (Curcuma longa L.),

w tym: kurkuminoidów 95%.

Zawiera lotny związek ar-turmeron

630 mg

598,5 mg

AKBAMAX® i BCM-95® jest zarejestrowaną marką firmy Arjuna Natural Extracts Ltd. Indie

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Osoby, które stosują leki przeciwzakrzepowe, powinny skonsultować z lekarzem możliwość spożywania niniejszego preparatu.

Producent: Arjuna Natural Extracts Ltd. Indie

 

Janko 2019-02-12

Zwiększony efekt przeciwzapalny

Nie tylko stawy, kadzidłowiec i kurkumina bardzo dobrze działają także na jelita oraz na układ oddechowy. Ponoć warto brać tabletki kadzidłowca również przy chorobach autominnunologicznych oraz przy takich schorzeniach jak cukrzyca itp. Fajny, wielokierunkowy suplement, szkoda, że taki mało popularny w naszym kraju. Ja chętnie kupuję, nawet bardziej opłaca się w tym zestawie kadzidłowiec + kurkumina, bo jest też ta druga solo, ale warto brać ze zwiększonym efektem przeciw zapalnym poprostu.

Anna S. 2018-07-17

Jak działa kompleks

Cena OK, chociaż dawkowanie kadzidłowca i kurkuminy to 3 razy na dobę, więc wasze opakowanie starcza na miesiąc około. Brałam też kurkuminę liposomalną, ale jes straszliwie droga, teraz testuję kadzidłowiec indyjski i efekty są podobne, stówkę na miesiąc mogę jeszcze zapłacić. U mnie kurkumina miała świetne działanie jeśli chodzi o stawy, reumatyzm mnie zabijał. Kadzidłowiec jest troche mniej popularny od kurkuminy w Polsce, ale ich połączenie to świetny pomysł. Jeśli macie jakieś pytania co do działania tego kompleksu, to piszcie, może uda mi się odpowiedzieć. Polecam 5/5.

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
Zenon Kobielak 2018-06-03

Przciwrakowo

Bombowy produkt, tak silnej dawki przeciwzapalnej nie dostaniecie nigdzie na rynku, wielki plus dla kadzidłowca i kurkuminy. Działanie antyoksydacyjne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze jest dzisiaj nieocenione, trzeba rozumieć jak wiele dzisiaj zależy od prawidłowego oczyszczania organizmu. Ważne jest zapobieganie stanom zapalnym, dlatego kadzidłowiec indyjski został połączony z barwnikiem kurkuminą – oba minimaluzują ryzyko ciężkich chorób. Czytałem w sieci, że stany zapalne mogą być najczęstszym powodem raka, a nie wiem czy wiecie, ale o bardzo wielu stanach zapalnych możemy nawet nie wiedzieć, bo są one utajone w naszym ciele. Także warto brać tabletki kadzidłowca i kurkuminy choćby po to, by minimalizować ryzyko raka.

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną
Maciey 2018-05-19

Uzupełnienie

Uzupełnie info o produkcie, bo może nie każdy to wie. Kadzidłowiec indyjski podobnie jak kurkumina wykauje bardzo silne działanie przeciwzapalne. W zasadzie to nie samo drzewo, tylko jego żywica, która ma sporo właściwości łagodzących i leczniczych. Na stawy kadzidłowiec + kurkumina będą super suplementem diety, także poleca się je jako profilaktykę. One będą łagodzić bóle. Kadzidłowiec można także traktować jako profilaktykę przeciw rakoi, bo jeśli zapobiega stanom zapalnym, działa tak jak kurkumina – zmniejsza ryzyko raka. Połączenie ich w jeden suplement do świetny pomysł

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: