Układ krwionośny i serce

Ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej OPC (60 kapsułek) - suplement diety

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) standaryzowany na 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

Ekstrakt z kory sosny morskiej (Pinus pinaster),

w tym: oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC)

100 mg

65 mg

Sosna nadmorska - zdrowy układ naczyniowy

Kora sosny nadmorskiej pomaga utrzymać dobry stan zdrowia, chroniąc komórki i tkanki dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu odżywiania.

Producent i dystrybutor: Kenay A. Grzegorek i Wspólnicy Sp. J.

Dostawca składnika aktywnego: I.N.C. Agency B.V. Holandia

Janoo 2019-01-21

zakupy w kenay

Nie powala ceną. Jak na tak mało znany suplement, ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej ceni się jak złoto. Ale to właśnie cena podpowiada mi, żeby spróbować, przecież za najlepsze i najskuteczniejsze suplementy trzeba niestety dużo płacić. Ja wychodzę z założenia, ze na swoim zdrowiu nie ma co oszczędzać i jeśli to ma mi wydłużyć życie, to w ekstrakt z kory sosny od kenayAG chętnie zainwestuję. Kupuję w tym sklepie chlorellę, cordyceps i acerolę i ze wszystkich jestem barrdzo zadowolony!

malina 2018-10-19

efekt murowany

Dobry produkt, chociaż drogi. Pytałam o niego znajomych, specjaliujacych się w medycynie naturalnej. Dwie informacje, po pierwsze ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej i OPC to zdrowe połączenie, na pewno nie zaszkodzi, a tylko może pomóc (przede wszystkim odbudowuje, regeneruje i wzmacnia komórki – tego możemy bezpośrednio nie widzieć czy czuć bo jest wewnątrz nas). Po drugie polecili mi suplementy diety KenayAG – podobno mają najlepsze źródła swoich produktów, sprawdzone i naturalne. Cena ekstraktu z kory francuskiej sosny nadmorskiej jest faktycznie spora, ale ponoć efekt murowany, a o to przcież chodzi – wszyscy chcemy być zdrowi, prawda?

krzysztof k 2018-09-28

na regenerację

Ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej + OPC to dwaka odżywcza dla odpowiedniej regeneracji tkanek i komórek. A jeśli mowa o regeneracji i odbudowie, to przede wszystkim w sytuacji po chorobie lub wypadku, jak trzeba dojść do siebie. Ja pierwszy raz kupiłem ekstrakt z kory sosny kenayAG właśnie po operacji, w zasadzie z nudów buszujac w sieci i jestem bardzo zadowolony, genialne uzupełnienie diety jeśli chodzi o naturalne składniki. Odbudowałem tkanki dosyć mocno zmasakrowane na nartach i dzisiaj jestem w pełni sił. Polecam suplementy kenayAG, szczególni ekstrakt z kory francuskiej sosny!

fame fatalle 2018-08-24

jestem zadowolna

Specyficzny suplement esktrakt z kory sosny ... okazuje się dosyć skuteczny. O pinus pinaster i OPC mówił mi już kiedś lekarz, fajna sprawa, naturalny suplement diety pochodzący z sosny nadmorskiej, a działa prawie jak lek. Wzmacnia tkanki i komórki czyli działa bardzo kompleksowo na wszystkie układy, to ważne, zwłaszcza jeśli jesteśmy w trakcie choroby i potrzebujem szybko wstać na nogi. Profilaktyka z wykorzystaniem ekstraktu z kory francuskiej sosny nadmorskiej jest zalecana zwłaszcza dla osób po 50 roku życia. Cena nieco zaporowa, ale w kenayAG ze wszystkich zakupów byłam zadowolona.

mariola stepańczyk 2018-05-19

dziwna nazwa ;D

Jak pierwszy raz zobaczyłam nazwę tego suplementu diety w sklepie kenayAG to zaśmiałam się w duchu. Ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej ??? Brzmi jak jakaś fanaberia bogacza – ekologa, totalna abstrakcja. Ale powiem wam, że moja wewnętrzna przekora wygrała i mówię – kupuję! Dla męża na choroby z naczyniami. Ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej okazał się strzałem w dziesiątkę, po badaniach lekarz aż sie zapowietrzył – świetne wyniki, żyły rewelacja. Dopiero po czasie okazało się, że słyszał o Pinus Pinaster, ale nie przyszło mu do głowy, że daje takie efekty. Super skuteczny suplement diety kenayAG, nie sugerujcie się dziwną nazwą :P

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: