UWAGA

 
 

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkcyjnych, mogą występować czasowe modyfikacje opakowań używanych do konfekcjonowania suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane opakowania (do niektórych suplementów: pakowanych po 240 i 300 kaps. oraz sproszkowanych) to: butelki apteczne białe z zatrzaskowym zamknięciem. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem

Zespół Kenay


Z powodu sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Czerwiec 2022:

Maj 2022:

Kwiecień 2022:


Poprzednie wydania:

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

 • -15%
  Witamina K+D Liposomalna (60 ml) – suplement diety
  Witamina K+D Liposomalna (60 ml) – suplement diety
  Witamina K+D Liposomalna (60 ml) – suplement diety

Witamina K+D Liposomalna (60 ml) – suplement diety

Data ważności: 02/2023

Witamina D:

 • pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
 • bierze udział w procesie podziału komórek

Witamina K:

 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

Liposomy to struktury powstające samoistnie z fosfolipidów. Mają postać pęcherzyków o wielkości 0,01-1 mikrometrów) wypełnionych wodą (lub wodnym roztworem), otoczonych podwójną warstwą lipidową o grubości ok. 5 nanometrów stąd nazywane są też pęcherzykami fosfolipidowymi. Ich otoczka zbudowana jest analogicznie do błon biologicznych. Pęcherzyki fosfolipidowe są biokompatybilne (zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu) i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych. Liposomy posiadają zdolność do transportowania zarówno wody, jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu.
 zawiera substancję słodzącą

Składniki: witamina K2 (MK7); witamina D3 (cholekalcyferol); emulgator: lecytyny (sojowe); przeciwutleniacz: d-alfa-tokoferol; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja utrzymująca wilgotność: glicerol; etanol (<1,5%); substancja słodząca: ksylitol, aromat morelowy, woda.

Produkt

Zalecana porcja dzienna

Ilość w porcji dziennej RWS*

Witaminy K

1 x 2 ml

90 µg

120%

Witaminy D

50 µg /2 000 IU

1 000%

*Referencyjnej Wartości Spożycia

Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. 1 x dziennie po 2 ml dodać do wody lub soku owocowego używając pipetki.
 
Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 m-cy.
 
Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci młodzież poniżej 18 roku życia.  Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

Producent: CureSupport,  Holandia

Jurek 2018-11-05

Jurek

Produkt bardzo skuteczny, polecam liposomalne witaminy, nie tylko witaminę k+d ale też witaminę C, która jest o niebo lepsza od tych tanich kapsułek, których 70% albo i więcej rozpuszcza się bez sensu w żołądku. Jestem bardzo zadowolony z tego suplementu, szczególnie właśnie z kropli witaminy k+d, bo mam wrażenie, że jeszcze lepiej się przyswajają. Jako ciekawostka to, że źródłem witaminy K w większości jest sfermentowana soja. Nie brzmi apetycznie heheheh. Zostawiam 5*

Julita nowacka 2018-06-27

Julita nowacka

Witamina k+d liposomalna jest ekstra efektywna. Jestem bardzo zadowolona z tego suplementu i na pewno mogę powiedzieć, że w pełni wykorzystuję właściwości witaminy D. Odpukać, od 3 sezonów na nartach zero złamań, a wcześniej się zdarzyło. Myślę nawet o stosowaniu witaminy k+d kropli ale podawać je dziecku (niemowlak). Spotkałam się z takimi suplementami dla dzieci, ale nie wiem czy są one dokładnie takie same, jak dla dorosłych? Czy na przykład to, że witamina k+d jest liposomalna i ma mocniejsze działanie to może zaszkodzić taka dawka dziecku? Ogółem oceniam pozytywnie.

Asia Czeczot 2018-06-16

Asia Czeczot

Czy jest możliwy niedobór witaminy k ?? Łykam ją profilaktycznie jako kompleks witaminy k+d ale bez jakichś widocznych efektów. Biorę 2 razy dziennie z mężem, który jest chyba nałogowym łykaczem suplementów :D Zastanawia mnie co się stanie, jak odstawię to i czy mogę uzupełnić np. inne źródła witaminy k. Podaje je też swoim dzieciom bo one ciągle gdzieś coś sobie obijają i mocne kości to podstawa. A działanie witaminy D to właśnie silniejsze i mniej łamliwe kości. Suplement na mocne 5 gwiazdek. Polecam!

Liposomalna 2017-12-23

Liposomalna

Spotkałam się z opinią, że liposomalna witamina k+d to tylko naciąganie pieniędzy bo cena tego suplementu jest gdzieś z dwa razy większa niż zwykłej wit k. Chodzi o skuteczność, to za nią się „przepłaca”… Witamina k liposomalna wchłania się prawie cała w organy bo jest otoczona ochronną warstwą, co nie może być strawiona w żołądku prze kwasy. Poza tym lepiej zapłacić więcej za witaminę d+k kompleks, bo obie się uzupełniają i lepiej działają na kości. No i warto łykać witaminę K MK-7 bo to najlepsza forma, trwała i najelpei się wchłania.

Ekspert Janusz 2017-11-03

Ekspert Janusz

Bagatelizowanie niedoboru witaminy K to jedna z najgorszych rzeczy jakie możemy zrobić dla swojego zdrowia. Przestrzegam uczciwie – jeśli ktoś nie łyka może mieć problemy z krzepnięciem i przede wszystkim witamina d+k jest potrzebna dla zdrowych kości. Łykam ją odkąd skończyłem 62 lata i czuje się dobrze, przede wszystkim nie narzekam na kości i stawy. Działanie witaminy D to podobno też poprawa nastroju i lepsze samopoczucie kiedy nie ma dużego nasłonecznienia. Polecam witaminę d+k krople, są skuteczniejsze niż tabletki ponoć.

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: