UWAGA

Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

 


 

Czego szukają nasi klienci?

kurkuma, nattokinaza, witamina K2Spirulina Hawajska Pacifica

MAGAZYN LIFE EXTENSION

Styczeń 2022:


Poprzednie wydania:

Grudzień 2021:

Listopad 2021:

Październik 2021:

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Grudzień 2020

Listopad 2020

Październik 2020

Wrzesień 2020

Sierpień 2020

Układ krwionośny i serce

Kompleks tokotrienoli i tokoferoli (witamina E) (60 kapsułek) EVNOL SUPRABIO™ - suplement diety

Składniki: witamina E (jako d-Alfa-Tokoferol), kompleks tokotrienoli, roślinny skwalen (20 mg/g), kompleks fitosteroli (1g/100g), kapsułka: żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgotność: gliceryna.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)

RWS*

Witamina E (jako d-Alfa-Tokoferol)

13,4 mg/20.0 IU

112,5%

EVNol SupraBio® 20%                                                               

329,0 mg

-

kompleks tokotrienoli:

50 mg

-

d-Alfa-Tokotrienol - 16 mg

-

-

d-Beta-Tokotrienol- 2 mg

-

-

d-Gamma-Tokotrienol – 25 mg

-

-

d-Delta-Tokotrienol – 7 mg

-

-

Skwalen pochodzenia roślinnego

6,6 mg

-

Kompleks fitosteroli

3,3 mg -

Nie zawiera sztucznych barwników i dodatków smakowych, bez dodatku skrobi, glutenu, cukru i soli.

*Referencyjna Wartość Spożycia

Opatentowany kompleks tokotrienoli i tokoferoli palmowych

EVNol SupraBio™ to jedyny kompleks tokortienoli/tokoferoli na rynku, nad którym zostały przeprowadzone badania nad stopniem wchłaniania tych związków do tkanek. Badania potwierdzają, że tokotrienole w preparacie EVNol SupraBio™ są biodostępne (wchłaniane do krwiobiegu) oraz transportowane do najważniejszych organów człowieka.

Posiada certyfikaty koszerności i halal.

"EVNol SupraBioTM jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy ExcelVite i zabezpieczony patentem USA nr: 6596306"

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, podczas jedzenia

Uwagi:  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Środek spożywczy przeznaczony wyłącznie dla osób, które chcą obniżyć stężenie cholesterolu we krwi. Pacjenci zażywający leki na obniżenie stężenia cholesterolu powinni spożywać dany produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Suplement diety należy stosować W ramach zrównoważonej i różnorodnej diety, obejmującej regularne spożywanie owoców i warzyw w celu utrzymania poziomów karotenoidów. Należy unikać dodatku steroli/stanoli roślinnych w ilościach większych niż 3 g/dobę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: ExcelVite Inc. USA

ExcelVite to największy na świecie producent naturalnego kompleksu tokotrienoli (EVNol™)

To jedyny producent tokotrienoli na świecie, który posiada certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych).

 

Mariusz L. 2018-02-19

Mariusz L.

Dużo dobrego mówi się o tokoferolu i tokotrienolu. Biorąc pod uwagę występowanie witaminy e, to dosyć ciężko w normalnej diecie polaka znaleźć takie składniki, które producent podaje że uzyskuje z palm. Biorę witamine e, na co pomaga akurat mnie? Jestem dziedzicznie obciążony rakiem prostaty, a podobno niedobór witaminy e zwiększa ryzyko zachorowania (też na raka wątroby). Przez te choroby w rodzinie wolę zapłacić 80 zł parę razy w roku i spać chociaż trochę spokojniej że kostucha tak szybko po mnie nie przyjdzie. Dobry, tani suplement, biorąc pod uwagę szerokie zastosowanie witaminy e.

Agnieszka 2018-01-26

Agnieszka

Jakie konkretnie ma działanie witamina e? Spotkałam się z wit e w kosmetykach że poprawia kondycję skóry i odmładza. Ale czy w tabletach działa tak samo? Do właściwości witaminy e wyczytałam, że poprawia płodność. Jeśli bym ją brała np. z tabletkami antykoncepcyjnymi to ona obniży ich skuteczność i mogę zajść w ciąże? Wzięłam dopiero 1 opakowanie i jestem zadowolona (zniknęły wypryski, z którymi walczyłam parę miesięcy), ale doczytałam o działaniu witaminy e i trochę się martwię, że mogę sobie zaszkodzić.

Alicja Noname 2018-01-16

Alicja Noname

Przy tej cenie witaminy E, starcza na około 2 miesiące, więc się opłaca. Dla przykładu za swansona (a biorę sporo suplementów z tej firmy) kosztuje grubo ponad 100 zł. Właściwości wit e są na tyle wszechstronne, że traktuję ten suplement jako takie ogólne wzmocnienie i uzupełnienie diety. Dl a tokoferol wchłania się skutecznie, coś jak liposomalne witaminy. Próbowałam też z olejkiem z witaminy E na cerę, ale bez widocznego efektu, strata pieniędzy moim zdaniem lepiej kupić ten suplement ze względu na naturalne tokoferole.

Szczepański 2017-11-20

Szczepański

A ja powiem, żeby zwracać uwagę na alfa tokoferol. Witamina E ma bardzo różnorodne działanie, ja biorę ją od lat i jestem zachwycony, tym bardziej, że o tokoferolu doczytałem w książce ukryte terapie, gdzie wiele mówi się o właściwościach witaminy E. Skorzysta każdy, na serce, na układ nerwowy, na płodność ponoć też. Z jakiegoś powodu mówi się przecież „witamina E witamina młodości”. Ten suplement jest skuteczny bo ma dużą zawartość tokoferoli i tokotrienoli. Polecam!

Magdalena Rembisz 2017-08-11

Magdalena Rembisz

Witaminę E biorę regularnie, ale dopiero od niedawna dowiedziałam się, że jest kilka rodzajów. I niestety tokoferol (czy też alfa tokoferol) to najmniej wartościowa forma. Natomiast tokotrienole to te, które działają najlepiej na zdrowie. W tym suplemencie zawartość to witamina e tokoferol jest optymalna, natomiast tokotrienolu jest dużo więcej niż w suplach, które dotychczas łykałam. Jest jeszcze podział na alfa i na gamma tokoferol. Ktoś wie czym się różnią?

Napisz opinię !

16 innych produktów w tej samej kategorii: